Η διοίκηση του Καλυμνιακου είναι στην ευχάριστη θέση ,να ανακοινώσει τον Γιάννη Γιαννιτσης στην θέση του προπονητή του συλλόγου , ο Γιάννης είναι απόφοιτος ΤΕΦΑ και κάτοχος διπλώματος . καλωσορίζουμε τον Γιάννη Γιαννιτσης στην νεα εποχή του Καλυμνιακου στην Α Κατηγορία Δωδεκάνησου και του ευχόμαστε να πέτυχουμε τους στοίχους μας την φετινή χρονιά
Ο Γιάννης Γιαννιτσης στην θέση του προπονητή του Α.Ο.Κ.Καλυμνιακου
![](https://www.kalymniakos.gr/wp-content/uploads/2022/07/293235882_352585546883291_7938919660691482700_n.jpg)