Ο πρόεδρος και η διοίκηση του Α.Ο.Κ. Καλυμνιακου είναι στην ευχάριστη θέση να καλωσορίσει τους Λευτέρη κ Νικόλαο Σάντο, ο Λευτέρης είναι 23 ετών και αγωνίζεται στην επίθεση ενώ ο Νικόλαος είναι 18ετων και είναι μεσοεπιθετικός, ευχαριστούμε την ομάδα το Α.Ο. βαθύ για την συνεργασία τους. Ευχόμαστε καλή σεζόν χωρίς τραυματισμούς
Η Διοίκηση καλωσορίζει τους Λευτέρη κ Νικόλαο Σάντο στον Α.Ο.Κ. Καλυμνιακο
![](https://www.kalymniakos.gr/wp-content/uploads/2020/09/120301470_343226387022412_461527315610811628_n.jpg)