Ο Α.Ο.Κ. Καλυμνιακος ανακοινώνει την επιστροφή δύο δικών του παιδιών του Μιχάλη Κασιωτη και του Μιχάλη Καραγεωργίου που είχαν δεθεί δανεικοί στον Πανοινουσιακο Χίου κ επιστρέφουν για να ενισχύσουμε την προσπάθεια που κάνουμε για το. Πρωτάθλημα, ο Μιχάλης Κασιωτης αγνίζετε στα άκρα της επίθεσης ενώ ο Μιχάλης Καραγεωργίου είναι αμυντικός, τους καλώς ορίσουμε στην ομάδα και πάλι.
Επιστροφή Μιχάλη Κασιωτη και Μιχάλη Καραγεωργίου στον Καλυμνιακο
![](https://www.kalymniakos.gr/wp-content/uploads/2020/10/120926737_2787351158253355_1946301089876894513_n.jpg)